#SUSUZOLMAZ Kampanyası

Daha önce hiç yaşamadığımız zor bir dönemden geçiyoruz. Dünyanın bu zor günlerinde sağlık, hijyen ve yaşam için en önemli kaynağımız su. Eğer onu kaybedersek mücadelemizi de kaybederiz.

 

Şimdiye kadar dünyanın en yoksul ülkelerinde 125.000’den fazla ailenin sürdürülebilir suya, gıdaya ve enerjiye ulaşmasını sağlayan IDEA Universal Derneği olarak, bu sefer Corona Virüs Salgını nedeniyle ülkemizde yaşanan önemli bir soruna biraz olsun katlı sağlamak için kolları sıvadık.

 

Corona Virüs Salgını nedeniyle ülkemizde bugünlerde binlerce vatandaşımız işinden ayrılmak zorunda kalıyor. Suyun ve hijyenin önemini daha iyi anladığımız bugünlerde biz de işini kaybetmiş 1000 ailenin su faturalarını sizlerin desteğiyle ödeyerek destek olmak istiyoruz. Hedefimiz, ihtiyacını belgelerle tespit ettiğimiz ailelerin su faturalarını size ulaştırarak, yapacağınız iyiliğe bir köprü olmak. Bu projede yer almak isterseniz tek yapmanız gereken; sizinle eşleştirdiğimiz ailelerin su faturalarını kartınızla doğrudan ödeyip, bize ödemeyi yaptığınızı bildirmeniz.

 

İnanıyoruz ki çok yakında bu zor günleri de hep birlikte atlatacağız. Ama bugün dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Biliyoruz, bir olursak daha güzel bir dünya kurabiliriz. Ama unutmayalım #susuzolmaz.

Paylaş ki mutluluk büyüsün

Desteğe ihtiyacım var

Türkiyenin her yerinden destek programımıza başvurabilirsiniz. İmkanlarımız doğrultusunda sizi destek vermek isteyen dostlarımızla eşleştireceğiz.

6 ÜLKE

67 KÖY

125.000 KİŞİ

7.2 MİLYON